Ta strona używa cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą Politykę Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

  • Pisali o nas:
  • MakeLifeEasier
  • Newsweek
  • Natemat
  • Fitness Sport

Product was successfully added to your shopping cart.
Ogólne
Fitlovebox przyjął sobie za cel motywowanie kobiet w utrzymaniu zdrowej diety, odchudzaniu oraz pomocy w dbaniu o zdrowie i lepsze samopoczucie. W boxie można spodziewać się min. 5 miniproduktów, na które mogą składać się m.in.: produkty dietetyczne, zdrowa żywność, suplementy diety, witaminy, produkty naturalne, superfoods. Produkty wyselekcjonowane wraz z ekspertami dietetyki i treningu personalnego. Oprócz produktów każdy box zawiera instrukcję wykorzystania produktów oraz niespodzianki. Naszym zadaniem jest nie tylko motywować i uzupełniać dietę o odpowiednie składniki, ale także ZASKAKIWAĆ!
Fitlovebox nie jest cateringiem dietetycznym, nie jest jego odpowiednikiem, ani nie może być stosowany zamiennie jako codzienna dieta. Jest dodatkiem, uzupełnieniem diety, dlatego jeśli już korzystasz z cateringu dietetycznego, to nie ma przeszkód, aby zamówić także fitlovebox.
Zgodnie z naszą zasadą każdy box ma zaskakiwać. Chcemy, aby fitlovebox był niespodzianką dla każdej z Was, a moment jego odpakowywania był chwilą tylko dla Ciebie, gdzie dowiesz się co przygotowaliśmy w danym miesiącu. Dodatkowo możemy zdradzić, że produkty wybierane są wraz z ekspertami z zakresu dietetyki i sportu.
Zawartość pudełka jest publikowana na naszej stronie www i fanpage’u do kilku dni po wysyłce. Chcemy, żeby wszystkie z Was miały niespodziankę.
W pudełku znajduje sie minimum 5 miniproduktów renomowanych marek. Każda edycja pudełka jest inna. Pudełka mogą zawierać także dodatkowe prezenty.
Wielkość produktów jest różna. Kierujemy się zasadą, że miniprodukty powinny być wystarczające do przetestowania produktu w codziennej diecie.
Pakiet ten został stworzony dla osób, które cenią sobie wygodę i w jednej chwili chcą zapewnić sobie prezent w postaci fitloveboxa na dłuższy okres. Ważne jest, że zakup pakietu wiąże się z niższą ceną. Jeśli lubisz oszczędzać, to ta opcja jest właśnie dla Ciebie!
Wystarczy wpisać go w formularzu zamówienia w polu kod rabatowy. Ważne jest, aby sprawdzić poprawność wprowadzonego kodu, a także upewnić się, że data ważności i warunki wykorzystania kodu są aktualne. W przeciwnym razie kod może nie zadziałać.
Płatność, zamówienie i wysyłka
Płatność za fitlovebox należy uiścić w procesie zamawiania. Bez zapłaty niemożliwe jest dostarczenie przez nas pudełka. Dopiero w momencie wpywu zapłaty na konto następuję realizacja zamówienia.
Niestety nie umożliwiamy zamówienia za pobraniem.
Za fitlovebox’a możesz zapłacić przy pomocy pośrednika płatności PayLane lub standardowym przelewem.
Obecnie można zakupić fitlovebox w modelu 3 miesięcznym, 6 miesięcznym i miesięcznej.
Numer telefonu przekazywany jest kurierowi, który może się kontaktować w dniu dostawy, dlatego ważne jest aby numer, który podasz był poprawny.
Nie ma żadnych dodatkowych kosztów. Wysyłka i pakowanie są gratis.
Niestety na ten moment nie ma takiej możliwości. Jeśli faktycznie masz taką potrzebę napisz do nas na kontakt@fitlovebox.pl, może uda się nam pomóc.
Do 3 dnia miesiąca istnieje możliwość zmiany adresu dostawy. Napisz do nas na: kontakt@fitlovebox.pl w tytule wpisując „Zmiana adresu” oraz imię i nazwisko zamawiającego, a w treści stary adres oraz nowy, na który mamy dostarczyć pudełko
Mój fitlovebox
Ideą fitlovebox jest testowanie najlepszych produktów wygodnie w domu. Może się zdarzyć, że któryś z nich nie będzie Ci się podobał. Robimy jednak co w naszej mocy, aby pudełko przypadło Ci do gustu.
Tak, fitlovebox dostarcza dodatków do diety, nowych produktów, które możesz włączyć do swojej diety aby ją urozmaicić.
Nie, fitlovebox nie zastąpi codziennej diety, jest jej uzupełnieniem i wzbogaceniem.
Przed spożyciem należy zapoznać się z informacjami odnośnie stosowania produktu, które znajdują się na etykiecie oraz dołączonych ulotkach. W razie wątpliwości prosimy o kontakt z naszymi ekspertami.
Mogą zdarzyć się takie produkty, których nie mogą spożywać przez kobiety w ciąży i karmiące, dlatego prosimy o zwracanie uwagi na etykiety produktów. W razie wątpliwości możesz skontaktować się z naszymi ekspertami, którzy poinformują Cię o możliwości stosowania poszczególnych produktów.
Zwroty i reklamacje
Najważniejsze to sprawdzenie przy kurierze czy przesyłka jest cała. W razie jakichkolwiek uszkodzeń prosimy o spisanie protokołu reklamacyjnego i oddanie go kurierowi. W wypadku, gdy uszkodzenie boxa zauważysz później prosimy o jak najszybszy kontakt mailowy na kontakt@fitlovebox.pl. Prosimy o przesłanie wiadomości wraz ze zdjęciem. Zareagujemy najszybciej jak to możliwe.
Jeśli z różnych przyczyn nie możesz odebrać boxa lub po prostu chcesz zrezygnować z jego odbioru prosimy o jak najszybszy kontakt mailowy na kontakt@fitlovebox.pl.
Fitpunkty
Jak każda z naszych klientek masz możliwość zbierania Fitpunktów, za które możesz otrzymać darmowe pudełko. Fitpunkty przyznawane są za wypełnienie ankiety produktowej, po przetestowaniu boxa oraz za polecenie zakupu boxa znajomym.1000 Fitpunktów możesz wymienić na darmowe pudełko.
Aktualne saldo Fitpunktów sprawdzisz po zalogowaniu się do Twojego profilu klienta na naszej stronie internetowej, w zakładce Punkty lojalnościowe.
Odpowiednio: 450 punktów za polecenie boxa znajomemu (polecenie liczy się jeśli znajomy kupi i odbierze dzięki Tobie pudełko).Za każdą wypełnioną ankietę produktową (po przetestowaniu produktów z boxa), otrzymujesz 100 Fitpunktów.
Po zalogowaniu się do profilu klienta na fitlovebox.pl znajdziesz zakładkę Zaproś znajomych (po lewej stronie). Zaprosić znajomych do zakupu możesz poprzez wysłanie im zaproszenia lub poprzez link. Polecenie jest poprawne, gdy Twój znajomy zakupi i odbierze Fitlovebox. Na Twoje konto zostanie dopisane 450 Fitpunktów. Bardzo ważne jest, aby Twój znajomy dokonał zakupu wchodząc na naszą stronę za pomocą przesłanego linku, inaczej nie będziemy mogli dopisać Ci punktów.
Darmowe pudełko możesz otrzymać, jeżeli uzbierasz 1000 Fitpunktów. Jeśli masz aktywną subskrypcję, sama możesz je wymienić na darmowego boxa w swoim profilu. Jeśli zamawiasz swoje pudełka w pakiecie, napisz do nas na kontakt@fitlovebox.pl, a my wymienimy Twoje punkty na kod rabatowy na nowe pojedyncze zamówienie.
Punkty są do wykorzystania po 7 dniach od odebrania boxa przez Twojego znajomego.
Punkty są ważne od momentu jak zostaną aktywowane na koncie, przez okres 12 miesięcy.
Punkty są zamrożone, jeśli przerwie się subskrypcję (nie ma jej aktywnej), lub nie ma się wykupionego pakietu 3 lub 6 miesięcznego.