Ta strona używa cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą Politykę Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

  • Pisali o nas:
  • MakeLifeEasier
  • Newsweek
  • Natemat
  • Fitness Sport

Product was successfully added to your shopping cart.
Wizja

Razem z Wami tworzymy rozwiązania, dzięki którym zdrowe żywienie jest zaskakująco proste, aby zmotywować wszystkich Polaków by żyli zdrowiej, pełniej i dłużej.

Fitness Dziewczyny
O firmie

Jesteśmy młodą dynamicznie rozwijającą się firmą, która wzięła sobie za cel zmianę nawyków żywieniowych i motywowanie do zdrowego odżywiania poprzez zmianę składników codziennych potraw na te bardziej odżywcze i mniej kaloryczne. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze klientki przekonały się do zdrowej kuchni i pokochały zdrowe żywienie.

Fitlovebox

Fitlovebox to box pełen zdrowych niespodzianek, które zawiera 5 lub więcej zdrowych produktów jak zdrowa żywność, superfoods, zdrowe przekąski czy witaminy. Dodatkowo do każdego boxa otrzymujesz przygotowane przez eksperta przepisy na bazie zamieszczonych produktów. Przepisy są zdrowe, ale także proste i szybkie, tak, abyś mogła w prosty sposób wkomponować je do codziennej diety.